O firmie

METRANS

to firma zrodzona z pasji

Od ponad 30 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiej
gospodarki i z pełnym zaangażowaniem realizuje zlecenia na terenie Unii Europejskiej.

Obecna pozycja firmy na rynku krajowym i europejskim nie byłaby możliwa bez bogatego doświadczenia i kreatywnej strategii biznesu.

W 1984 roku, Zygmunt Osiecki, założyciel i właściciel firmy Metrans, rozpoczął działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej. Zdecydowanie nie były to czasy sprzyjające
rozwojowi prywatnej przedsiębiorczości. Ówczesny system gospodarczy mocno ograniczał kreatywność obywateli.

Maestria
Elastyczność
Terminowość
Rozwój
Ambicja
Nowatorstwo
Solidność

METRANS

METRANS to firma

zrodzona z pasji

Niesprzyjający ustrój okazał się słabym przeciwnikiem wobec ciężkiej pracy, determinacji, ambicji i siły charakteru przebojowego właściciela firmy. Zmiany ustrojowe po 1989 roku zaowocowały otwarciem rynku na Europę.

Firma METRANS nabrała rozmachu. W 1990 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, zmienił się profil firmy. Firma Metrans uzyskała koncesję na wykonywanie międzynarodowego transportu. W kolejnych latach był kompletowany tabor, powstała baza i budynek biurowy firmy.

Rok 2004 był przełomowy dla transportu międzynarodowego. W maju 2004 roku Polska dołączyła do struktur Unii Europejskiej, dzięki czemu zniknęły ograniczenia w dalszym rozwoju firmy.

NIEUSTANNIE UDOWADNIAMY, że

TO, CO NIEMOŻLIWE Z NAMI STAJE SIĘ MOŻLIWE

Po 2004 roku firma Metrans zmieniła swój wizerunek. Powstało logo firmy zapewniające rozpoznawalność na rynku europejskim. Nowy wizerunek firmy został wzmocniony hasłem „NASZĄ MISJĄ SĄ ZADANIA EKSTREMALNE”.

Właściciel firmy nieustannie inwestuje w nowoczesny sprzęt, uczestniczy w szkoleniach i zdobywa dodatkowe certyfikaty w zakresie transportu na terenie Unii Europejskiej. Firma dynamicznie reaguje na nowe wyzwania i zapotrzebowania klientów.

Zgodnie z dewizą firmy nieustannie od 1984 roku udowadniamy, że to, co niemożliwe z nami staje się możliwe. Obecny profil firmy obejmuje kompleksowy transport krajowy, międzynarodowy, specjalistyczny (ponadgabarytowy i ciężki), usługi koparkami, ładowarkami i spychaczem, usługi kruszarką i przesiewaczami, produkcję i sprzedaż kruszyw drogowych, ziemi humus i piasku.

Obecny profil firmy obejmuje

kompleksowy transport, usługi koparkami, ładowarkami i spychaczem, usługi kruszarką i przesiewaczami, produkcję i sprzedaż kruszyw drogowych, ziemi humus i piasku.

NAPISZ DO NAS